Δείτε τρία δημοφιλή προϊόντα της CARDINAL (Sriracha, Sweet Chili, Panko) σε 9 διαφορετικές χρήσεις!

cardinal

Δείτε τρία δημοφιλή προϊόντα της CARDINAL (Sriracha, Sweet Chili, Panko) σε 9 διαφορετικές χρήσεις!

Cooking with Panko

ΔΕΣ ΕΔΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ:

Cookies with Panko: http://www.learntowok.gr/recipe/cookies-with-panko/

Corn Dogs with Panko: http://www.learntowok.gr/recipe/corn-dogs-with-panko/

Eggs with Panko: http://www.learntowok.gr/recipe/eggs-with-panko/

Cooking with Sweet Chili Sauce

ΔΕΣ ΕΔΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ:

Chicken mini pies with Sweet Chili: http://www.learntowok.gr/recipe/chicken-mini-pies-with-sweet-chili/

Mozzarella Balls with Sweet Chili: http://www.learntowok.gr/recipe/mozzarella-balls-with-sweet-chili/

Cooking with Sriracha

ΔΕΣ ΕΔΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΙΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ:

Bloody Mary with Sriracha: http://www.learntowok.gr/recipe/bloody-mary-with-sriracha/

Devilled Eggs with Sriracha: http://www.learntowok.gr/recipe/devilled-eggs-with-sriracha/

Arrabbiata Pasta with Sriracha: http://www.learntowok.gr/recipe/arrabbiata-pasta-with-sriracha/

 

Συμπλήρωσε τη φόρμα επικοινωνίας και ο Σύμβουλος Εκπαίδευσης θα επικοινωνήσει μαζί σου

Θέλεις να μάθεις περισσότερα; Συμπλήρωσε την φόρμα!